Szok!! NAPAŚĆ i SKANDALICZNE ZACHOWANIE Policji i lekarzy z pomocą straży pożarnej W ŚRODKU NOCY!!

Mechanik Motocykli w Warszawie!

Warsztat Mechaniki Motocykli, Serwis Quadów, Elektryki Motocyklowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Naprawa Quadów, Motocykli, Skuterów Wodnych i Mini Koparek
+48 570 933 114

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem w Warszawie

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Warszawa Sprawdzanie auta przed kupnemSprawdzanie samochodu przed zakupem Warszawa – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, – Mechanik i Warsztat, Serwis Skuterów . Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa, Spuszczanie paliwa 24h na dobę Warszawa

DOSKONAŁA
138 opinii na

Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16

Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!

Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16

Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy

JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16

świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad

Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16

Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.

Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15

Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam

Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..

Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15

Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim

wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15

Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat

Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15

Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie

Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14

Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

Nasza firma była widziana między innymi w:SKANDALICZNE ZACHOWANIE, POMAWIANIE o samobójstwo!!!

Zdarzenie z dnia 13.01.2015r. ok. g. 0.00 – byłam sama w mieszkaniu. Rejon Komisariatu Policji Warszawa – Białołęka.
Próbują ze mnie zrobić samobójczynię. Nigdy nie próbowałam odebrać sobie życia. Od pewnego czasu obawiam się „seryjnego samobójcy”.
Od lat jestem ofiarą represji pewnej grupy osób, nękają mnie także w domu. Kierowałam na ich działania skargi wielokrotnie do policji/prokuratury, ale odmawiali jakichkolwiek działań przeciwko nim. !
12.01.2015r. dzwoniłam na policję w tej sprawie i powiedziałam, że złożę skargę do Sądu Administracyjnego na bezczynność policji.
Spałam i ok. północy obudziło mnie pukanie do drzwi, które ustało. Nie otwierałam, myślałam, że ktoś sobie pójdzie. Po chwili ponownie zaczęli pukać, mówili, że są z pogotowia, kazałam odejść. Zobaczyłam, że straż z drabiną wjeżdża od strony balkonu.
Było jasne, że przyjechała Policja z pogotowiem i strażą pożarną. Jestem realistką, gdybym ich wpuściła to napisaliby, że w ich obecności powiedziałam, że chcę popełnić samobójstwo i siłą by mnie zabrali do szpitala psychiatrycznego.
Zapaliłam światło w pokoju, aby Policjant mnie widział, uchyliłam balkon aby z nim rozmawiać. Zadzwoniłam na 997, aby odwołać bezprawną akcję, ale usłyszałam, ze skoro jest policja to drugi patrol nie będzie przyjeżdżał.
Chciałam zadzwonić do adwokata, ale nie założyłam okularów i wybierałam złe numery. Policjant odmówił poczekania chwilę abym założyła okulary i skontaktowała się z adwokatem.
Widziałam, że mają zamiar wyrwać balkon i otworzyłam drzwi. Bezpośrednio po wejściu do mieszkania policjant nałożył mi kajdanki, ręce skuł mi z tyłu. Zabrał z mieszkania mój dowód osobisty i klucze i nic więcej. Chcieli abym założyła buty, które są na mnie za małe. Miałam skute ręce z tyłu i w ten sposób sama nakładałam kozaki. Policjant odmówił zdjęcia kajdanek na czas nałożenia butów. Gdybym z nimi nie dyskutowała to boso bym szła do karetki. Zwracałam uwagę aby wyłączył ładowarkę z prądu, sami by tego nie zrobili.
Skuto mnie jak przestępcę i w kajdankach wyprowadzono z mieszkania do karetki. Karetka przed szpitalem się zatrzymała, wszedł do niej policjant, powiedział mi, że się uspokoiłam i zdjął mi kajdanki. Do szpitala pojechała sama karetka, bez policji.
Pytałam załogę karetki co się stało, że była ta akcja. Poinformował mnie, że powiedziano, że ja zadzwoniłam na policję i powiedziałam, że chcę popełnić samobójstwo, zapytałam kto tak powiedział, czy tak powiedziała policja, powiedział, że nie wie. Ja takiego telefonu na 997 nie wykonałam. Czekam na wyjaśnienia w tej sprawie.
Pracuję zawodowo, 12-go byłam w pracy. Jestem praworządnym obywatelem i nigdy nie zapłaciłam żadnego mandatu. Cała akcja była bezprawna. Jeśli już zakładali mi kajdanki to powinni mi je założyć z przodu. Bez sensu przyjeżdżała straż z drabiną. Na mój balkon można przejść z balkonów sąsiadów. Podczas całej akcji byłam spokojna i opanowana. Próbowałam uspokoić bardzo zdenerwowanego policjanta. Lekarz pogotowia nie widział mnie, nie znał, a przyjechał wystawić opinię, że zamierzam popełnić samobójstwo i trzeba mnie pilnie przewieść do szpitala psychiatrycznego.
Lekarz pogotowia nie napisał, że wobec mnie stosowano środki przymusu – zataił, że zakładano mi kajdanki.
13.02.2015r.- Już ustalono, że Policja przyjechała bez żadnego wezwania.
24.07.2016r. – sprawa toczy się nadal. Wiadomo jest, że to był patrol z Komendy Rejonowej Policji VI przy ul. Jagiellońskiej 51
Szpital wypłacił mi odszkodowanie 20 tys. zł, z Policją muszę się procesować.
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieście rozpoznaje moje powódzwo przeciwko Policji. Otrzymałam odszkodowanie od Szpitala, ale Policja nie chciała się zgodzić na odszkodowanie i toczy się proces. Uważam, że jeśli należą się pieniądze to należy się o nie upomnieć.
https://zbrodniczyeksperymentwpolscekontrolaumyslu.files.wordpress.com/2018/05/2018-04-09-projekt-ugody-walczak-agata-p-ko-mazowiecki-szpital-wojewc3b3dzki-drewnica-sp-z-o-o-mz1.pdf .

Naprawa Motocykli i Motorów Naprawa quadów, motocykli, skuterów wodnych i minikoparek. Najbardziej przystępna cenowo i niezawodna warszawska firma zajmująca się naprawą motocykli oferuje szereg wysokiej jakości usług.

Nasz Warszawski Serwis Motocyklowy oferuje szeroką gamę fascynujących pojazdów do wynajęcia w Warszawie i na Mokotowie, w tym motocykle i skutery. Wśród obsługiwanych tu marek są BMW, Apirilia (Peugeot), Suzuki (Malaguti), Yamaha (Gilera), Ducati (Truth), Piaggio (Piaggio), Honda (Rieju), Keeway (Benelli) i Kymci. Najlepsza możliwa okazja odróżnia nas od naszych konkurentów na warszawskim rynku motoryzacyjnym. Nasz klient nie musi wydać dwa razy więcej na skórzaną kanapę w lobby, włoską kawę czy przebranych w garnitury techników. Naprawy motocykli muszą być wykonane prawidłowo i po uczciwej cenie. To jedyny inny sposób na wyrażenie tego. Inne krytyczne elementy, takie jak przewody świec zapłonowych i klocki hamulcowe, również mogą zostać wymienione. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Możemy również poradzić sobie z bardziej istotnymi problemami mechanicznymi przy użyciu określonych narzędzi i procesów.

Obserwuj nasz bezpłatny publiczny warsztat motocyklowy w Galerii Panorama. Uszkodzony rower lub skuter można naprawić za godzinę lub dwie. Motorcycle Correct będzie współpracować z Tobą, aby umówić się na wizytę, przeprowadzić diagnostykę, zakupić części i naprawić wszelkie pojawiające się problemy. W zależności od tego, gdzie widnieje znak, może zostać uwzględniona profesjonalna usługa myjni i wulkanizacji. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową obsługę! Nieustanny sukces naszej firmy przypisujemy zadowolonym klientom. Codziennie od 8:00 do 20:00 W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez formularz kontaktowy.

Możesz skorzystać z SERWISU MOKOTW.

Każdą naprawę motocykla w Mokotowskiej Naprawie Motocykli wykonujemy z należytą starannością i dokładnością. Znane jest znaczenie motocykli. Wykonujemy diagnostykę, konserwację, regenerację i naprawę motocykli. Jeśli którykolwiek z płynów lub filtrów pojazdu wymaga wymiany, zostaną one zrobione tak szybko, jak to możliwe. Naprawiamy układy elektryczne, wulkanizujemy oraz przeprowadzamy rutynowe przeglądy, odczyty i redukcję błędów. Motocykle, skutery, quady, rowery i traktory mogą zatrzymać się po benzynę na warszawskim Mokotowie. Naprawa skuterów z napędem na cztery koła i innych pojazdów obejmuje trzy etapy:

Co w Twoim sklepie motocyklowym w tej chwili nie działa? Czy zaobserwowałeś coś związanego z działaniem twojego dwukierunkowego wózka? Warszawska Naprawa Motocykli, kompleksowa naprawa motocykli i skuterów, znajduje się na Mokotowie. Znakami towarowymi tej firmy są niskie ceny i wysoka jakość. Galeria Panorama w Nowym Jorku czynna jest od 8:00 do 20:00. Mogą pracować na samochodach nowych lub starych, sezonowych lub przed lub po sprzedaży, a także na gwarancji lub pogwarancji. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące części motocyklowych lub wyboru motocykla. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i dokładnej diagnostyce, staramy się wykonywać najbardziej dopasowane naprawy przy możliwie najniższych kosztach. Cenimy długoterminowe relacje nad szybkimi rozwiązaniami. Możemy wulkanizować, wymieniać płyny eksploatacyjne, uszczelki, filtry, tarcze, paski napędowe, głowice, łożyska.

Mechanik Motocykli w Warszawie!

Warsztat Mechaniki Motocykli, Serwis Quadów, Elektryki Motocyklowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Naprawa Quadów, Motocykli, Skuterów Wodnych i Mini Koparek
+48 570 933 114

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem w Warszawie

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Warszawa Sprawdzanie auta przed kupnemSprawdzanie samochodu przed zakupem Warszawa – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, – Mechanik i Warsztat, Serwis Skuterów . Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa, Spuszczanie paliwa 24h na dobę Warszawa

DOSKONAŁA
138 opinii na
Agnieszka Gańska
Agnieszka Gańska
2023-02-16
Miałam problem z przednią szybą, nie chciała się otwierać. Mobilny mechanik naprawił usterkę szybko i za rozsądną cenę. Polecam!
Kamil Pppo
Kamil Pppo
2023-02-16
Polecam, świetny fachowiec. Zna się na tej pracy
JOHNDEERE team
JOHNDEERE team
2023-02-16
świetny mechanik, zawsze korzystam tylko tutaj, bez wad
Gabriela Żywica
Gabriela Żywica
2023-02-16
Najlepszy mechanik, jakiego do tej pory spotkałam, a ceny są zadowalające. Gorąco polecam.
Wiktor Lisicki
Wiktor Lisicki
2023-02-15
Usługa wykonana bardzo dobrze i szybko. Cena tez bardzo dobra.Polecam
Eryk Witkowski
Eryk Witkowski
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi naprawy. Miła obsługa. Napewno tam wrócę..
Wiktoria Liczba
Wiktoria Liczba
2023-02-15
Wyskoczył mi błąd w samochodzie zadzwoniłem przyjechał pan naprawił usterkę w pare minut polecam wszystkim
wiktor wicek
wiktor wicek
2023-02-15
Przyjechałem wymienić akumulator pracownik mi wszystko fajnie doradził polecam ten warsztat
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
2023-02-15
Polecam ten warsztat szybko i sprawnie wymienili mi elektrykę w samochodzie
Emil Kornalewski
Emil Kornalewski
2023-02-14
Skorzystałem z usług Mobilnego Mechanika i jestem bardzo zadowolony. Znają się na swojej pracy i potrafili szybko i skutecznie rozwiązać mój problem. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy przy naprawie samochodu.

Nasza firma była widziana między innymi w:

49 Comments on “Szok!! NAPAŚĆ i SKANDALICZNE ZACHOWANIE Policji i lekarzy z pomocą straży pożarnej W ŚRODKU NOCY!!
 • Karol Zerkowski says:

  A kto naprawi te drzwi,bo z tego co wiem to policja potrafi tylko zepsuć zniszczyć pobić zabić bez żadnych konsekwencji kiedy się zmieni prawo na tyle żeby policjant też odpowiadał za wykroczenia i przestępstwa?

 • PKiller says:

  czy tu trafiają sami targeci ktoś od was jest męczony jakimiś urządzeniami głosy słyszycie lub coś podobnego szepty itp itd ?

 • DOMINIK NOWAK says:

  PO CO ONI WŁAŚCIWIE WESZLI NA TEN BALKON ?

 • W Rozbitym Zwierciadle TV says:

  Hmmm, dosyć długo otwierają te drzwi. A co, gdyby naprawdę była przemoc albo się paliło?

 • W Rozbitym Zwierciadle TV says:

  Kto wezwał policję ze strażą pożarną i po co?

 • test says:

  Bardzo dziwne że policja przyjeżdza w środku nocy bez wezwania… Powiem również o smartfonie czy nawet zwykłym telefonie który może być wykorzystany do organizowania takich akcji. Wyobraźcie sobie że prowadzony jest nasłuch bez wiedzy ofiary. Załóżmy że osoba która podsłuchuje jest świadkiem np kłótni która wyprowadziła ofiarę z równowagi. W tym momencie podsłuchujący dzwoni do służb że osoba zachowuje się jakby np chciała zrobić sobie lub komuś krzywdę czyt. popełnić samobójstwo. Przyjeżdza karetka, zdenerwowana ofiara widząc służby próbujące dopełnić "czynności" robi się jeszcze bardziej nerwowa co tylko uwiarygadnia zgłoszenie. Ląduje w psychiatryku dzięki grupie zabawiającej się ludzkim życiem. Zapraszam również na mój kanał do wysłuchania co nieco o gang stalkingu. Pozdrawiam

 • Margharet gang.stalking.victim-survivor says:

  Jest Pani ofiarą najczarniejszych projektów służb. Takich ofiar, jak P. są miliony na całym świecie, są to targeci, Targeted Individuals. Wokół jednej ofiary kręci się biznes ok. 1 do 5 milionów. Eksperymenty wojska, służb, jednostek "naukowych", psychiatrów, od około 100 lat. Od ok. 70 lat znana jest technologia przesyłania głosów do głowy, tzw. słyszenie mikrofalowe: oficjalne dane, wszystko jawne: Jak przesłać głosy do głowy na odległość National Geographic V2K głosy w głowie – https://www.youtube.com/watch?v=HaSdoGU88MU

  1) Prasa naukowa i internetowa o technologii PRZESYŁANIA GŁOSÓW DO GŁOWY pisały w 1974 r. i 2008 r.! New Scientist, WIRED, PC World – https://steemit.com/skull/@margharet3m/prasa-naukowa-i-internetowa-o-technologii-przesylania-glosow-do-glowy-pisaly-w-2008-r-new-scientist-wired-pc-world?fbclid=iwar34vifks6vd37e3q_hucqe_gjmiip8xd_ygqmpqezloy8mrklol_jpldak

  2) Armia Amerykańska usunęła stronę o technologii PRZESYŁANIA GŁOSÓW DO CZASZKI NA ODLEGŁOŚĆ – WIRED – https://steemit.com/v2k/@margharet3m/armia-amerykanska-usunela-strone-o-technologii-przesylania-glosow-do-czaszki-na-odleglosc-wired

  3) Bronie nieśmiercionośne MOGĄ NAMIERZAĆ MÓZG, POZORUJĄC SCHIZOFRENIĘ – Artykuł z magazynu WIRED – rok 2008 – https://steemit.com/v2k/@margharet3m/bronie-niesmiercionosne-moga-namierzac-mozg-pozorujac-schizofrenie-artykul-z-magazynu-wired-rok-2008

  4) Tu jest więcej materiałów i linki do strony firmy HOLOSONICS w USA. W Polsce także jest wiele firm produkujących i instalujących głosniki kierunkowe / ultrakierunkowe. https://steemit.com/v2k/@margharet3m/glosniki-do-przesylania-glosow-do-glowy-instalowane-sa-wszedzie-urzedy-poczty-szpitale-lotniska-ulice-i-wiele-wiecej

  Psychopaci z wojsk, policji, służb, prywatnych firm zarabiają na tym miliony, traumatyzując ofiary i skanując ich mózgi w celu ładowania danych do sztucznej degenracji, SI, AI w celu : Gang stalking zorganizowane nękanie przy użyciu technologii i systemu bestii –
  https://www.youtube.com/watch?v=sn3B6Q_Rl0Q

  Oficjalne wystąpienia wojskowych, niczego nie ukrywają: TRANSFER UMYSŁU DO MASZYNY chmury Cybernetyczna nieśmiertelność Za milion lat National Geographic – https://www.youtube.com/watch?v=4DIP8YBakdI

  Avatar Projekt 2045 klonowanie ludzi CYBERNETYCZNA NIEŚMIERTLENOŚĆ symbole satanizm – https://youtu.be/oMcgW4d451U?t=236

 • Marlena Suska says:

  Pani Agato,czy dowiedziono,kto zadzwonił na Policję,i mówił,że chce Pani popełnić samobójstwo?

 • Paweł says:

  Przyszli bo mieli zgłoszenie, gdyby pani otworzyła drzwi i powiedziała, że wszystko w porządku to by nie przyjechała karetka, straż i policja. Jak się nie ma mózgu to niestety tak się to kończy. A nie potem mieć pretensje, nie otwierałaś drzwi nie odpowiadałaś go sadzili, że próbujesz popełnić samobójstwo proste. Ale po zachowaniu i komentarzu sądzę, że jest pani chora psychicznie. Kajdanki w 90% zakłada się z tyłu a nie z przodu i policjant nie jest od odłączania ładowarek od kontaktu tylko zabezpieczenia dowodu i zamknięcia mieszkania, nawet jak by telewizor był odpalony, na komputerze leciał film i było nawet 10 ładowarek podpiętych to policjant ma to gdzieś

 • Kamil Tutorial says:

  Współczuję ci Agato też jestem TI żyj jak długo się da i staraj się być szczęśliwa mimo tych oprawców już niedługo ludzie przejrzą na oczy i ten koszmar się skończy. Wystawię ten film na moim tweecie żeby dotarł do większej liczby ludzi

 • Marek Lipniewicz says:

  Zastrasza kobietę dziad jeden jak tak można nic innego nie potrafią powiedzieć tylko dokumenty

 • Marek Lipniewicz says:

  Ma prawo się bać każdy może być przebrany za policjanta jawnie się włamują

 • Marek Lipniewicz says:

  Zwykłe naruszenie miru domowego jakim prawem ją straszy jak słyszy o adwokacie to dupa mu mnięknie

 • Stanisława Baczyńska says:

  Takie procedory to sa dla przestempcow a nie dla normalnych ludzi

 • Stanisława Baczyńska says:

  Policja niema prawa wchodzic silom w pierszej kolejnosci powinni sie wylegitymowac i powiedziec w jakiej sprawie przyszli

 • Remigiusz Walczak vrill Die Schwarze Zone says:

  Dobre wariatka i polcja ktora pomaga a nie robi krzywdę a kto jej chce rozjebac drzwi okno na balkonie i od kiedy to pomaga policja bo ja wiem ze polocjanikomu szczescia nie dala

 • Agata Walczak says:

  Sąd uznał, że nie chciałam popełnić samobójstwa. Zastanawiam się ile odszkodowania mi zapłacą. Może ktoś dostał odszkodowanie za podobną sytuację?

 • porannarosa1 says:

  Współczuję pani Agato!Totalnie bezprawie !

 • Царь Mieczyslaw Skowronski says:

  Napaść żydofaszystowskiej Policja i pomawianie o próbie samobójstwa ! Skandaliczne zachowanie Policji, pośpiech…

 • פיטר צימרמן says:

  Standardowa procedura postepowania z osobami chorymi psychicznie. Strazak lub policjant jest na balkonie i nie dopuszcza do popelnienia samobojstwa przez chorego, a funkcjonariusze przy drzwiach zabezpieczaja wyjscie. Po zatrzymaniu chory zostaje przyjety do placowki zajmujacej sie diagnostyka i leczeniem zaburzen psychicznych. Osoba, w stosunku ktorej dokonywana jest interwencja jest praktycznie zawsze zaniepokojona, bo jest przeciez chora i nie zdaje sobie sprawy ze swojej choroby, co jest cecha charakterystyczna dolegliwosci psychiatrycznych. Komentujacy uwazajacy ta interwencje za bezprawna czy nawet nieludzka, albo nie posiadaja elementarnej wiedzy, albo nie wiem, moze same sa chore czy cos.

 • inka311 says:

  Na jaw wychodzi brak przeszkolenia policji.

 • Eljasz Lifechip says:

  nie da się tego skomentować ! bo praktyka i dokument świadczy, że mogą strzelać do OFIARY i zabijać ją dla bezpieczeństwa naruszając wszystkie prawa konstytucyjne i K.K. to naruszenie miru domowego, kiedy przedstawił nakaz prokuratora do wejścia?
  mogę tylko współczuć ale i mogę POMóC (jeśli jeszcze po tych zdarzeniach nie zamknęli w psychiatryku te lekarskie bandyci) wyjaśniając mechanizmy tego co się dzieje wokół pani. proszę o kontakt przez http://www.lifechip.pl i można tam poczytać, że żadnego myślenia w mózgu nie ma, a badania EEG i EKG są kłamstwem i oszustwem, bo nie ma teorii fizycznej która wyjaśnia w jaki sposób pole elektromagnetyczne przechodzi z neuronów na powierzchnię skóry przez 5 warstw elektrolitu.

 • Wiesława Rutkowska says:

  Konstytucja Polski. Art. 39.

  Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

 • Wiesława Rutkowska says:

  Polska Partia Patriotyczna.
  Dołączcie Państwo do Grupy – oraz zaproście swoją Rodzinę, Przyjaciół i znajomych lub wpiszcie ich sami za ich pozwoleniem – do Polskiej Patriotycznej Grupy, gdzie autentycznie szanuje się prawdziwą
  SŁOWIAŃSKĄ POLSKOŚĆ i WOLNOŚĆ SŁOWA oraz dyskutuje otwarcie NIEBEZPIECZEŃSTWA BRONI ELEKTROMAGNETYCZNEJ, KONTROLI UMYSŁU i TAJNE, NIELEGALNE EKSPERYMENTY WOJSKOWE na LUDNOŚCI CYWILNEJ.
  Grupa reprezentuje nowo powstającą partię pod nazwą
  Polska Partia Patriotyczna.

  http://www.facebook(.)com/groups/ZebyPolskaBylaPolska/

 • Anty upa says:

  Kumoterstwo, kolesiostwo, uklady, zamiatanie spraw "pod dywan", znikajace nagrania z esbeckich katowni, mundurowi zonobijcy-alkoholicy za ktorych recza w sadach mundurowi kolesie to tylko pare cech, ktore charakteryzuja ta mundurowa mafie stwarzajaca pozory "poliocji", a bedaca zlodziejskim poborca podatkowym w swej naturze. Picie, cpanie na sluzbie to juz normalka wsrod patologii starannie wyselekcjonowanej juz na etapie testow (jednostki pozbawione krytycznego myslenia, bedace idealnym narybkiem na "idiote wykonujacego bezmyslnie rozkazy"). Tak sie czuja bezpiecznie w swym zuchwalstwie, bandytyzmie i zlodziejstwie, ze juz nawet sie z tym nie kryja … Nie bojcie sie ich nagrywac i wrzucac w internet, jedyna metoda to pietnowac i jebac to skurwiale, zdemoralizowane, spatolone, kurewskie zachowanie pseudo-strozy prawa. https://www.youtube.com/watch?v=F-HbIW-3oDk&t=11s

 • Marian 123 says:

  XD szkoda komentować – nierówno pod sufitem .

 • Mietchnikoff says:

  Jestem Policjantem, chcę Pani pomóc, wchodzimy siłą …

 • Jan Nowak says:

  Otworzyć drzwi dla bezpieczeństwa…kosztem…niezamknięcia balkonu…gratuKURWAluję -_-

 • Jan Nowak says:

  Co za milicyjne szmaty!!!

 • Arczi PL says:

  głupia kobieta 🙂 Chora jakaś 🙂 Dobrze zrobili.

 • `` says:

  Trzeba mieć nakaz sądowy na takie działania

 • Grzegorz W says:

  Ludzie nie powinni tyle ćpać… W tym czasie ktoś na prawdę mógł potrzebować pomocy policji lub straży pożarnej

 • CONNOISSEUR X says:

  Zainteresujcie sie tematem Targeted Individuals. Agata jest wlasnie jedna z nich.

 • Tomasz Elstavarsky says:

  Zgłoszenie do CPR o myślach samobójczych. Kobieta z problemami natury psychicznej. Wejście siłowe do mieszkania jest jak najbardziej zasadne. Nic skandalicznego tutaj nie widzę. Co byłoby gdyby służby odstąpiły a za parę godzin kobieta by już nie żyła???
  Najgorsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają tutaj ludzie, którzy zielonego pojęcia nie mają ani o procedurach ani o samej pracy służb. Natomiast rzucają mięsem i hejtują dla zasady z nudów czy zwyczajnej złośliwości a im większe chamstwo tym lepiej….

 • jan kowalski says:

  Agata Walczak -NO I GDZIE SĄ TE DOWODY NA TEGO MIKROCHIPA W TWOJEJ GŁOWIE ??? COŚ DAWNO NIC TU NIE NAPISAŁAŚ – ZNOWU CIĘ ZAMKNĘLI W WARIATKOWIE ??? 

 • Daniela Horovitz says:

  https://www.youtube.com/watch?v=ZdB-tbzJSrk  Dr. Barrie Trower – 30 Minute Reality Update ;

 • Lee Polo1 says:

  Kto kręcił ten film ???

 • dELO says:

  Czyli jak kogoś nie lubię to dzwonię na Milicariat i mówię że ten i ten mieszkający tu i tu chce popełnić samobójstwo a oni przyjeżdżają i wchodzą siłą ?

 • Nowa Polska says:

  Zmierzamy do państwa faszystowskiego !

 • jan kowalski says:

  https://www.facebook.com/agata.walczak.585/posts/105090862997579 tutaj ta pani opowiada o tym jak chciała popełnić samobójstwo…. oraz jak to sprytnie wszczepili jej mikroczipy do głowy …… 

 • Attero132 says:

  Wiem jedno, policja bez nakazu nie może tak po prostu wchodzić do mieszkania

 • Ninjowiec says:

  Idź się lecz, ja pierdole. 

 • TheMirussieek says:

  Widzę, że część osób które się tutaj wypowiadają jedyne co ogląda w życiu to TV Trwam. Znacie się jak wilk na gwiazdach. Dno i dwa metry mułu…. 

 • Pat Oma says:

  Opisz jaki zawód wykonujesz i dlaczego to akurat ciebie mieli by zlikwidować. Chorzy psychicznie często mówią, że są zdrowi, tutaj przychylam się do tego

 • jan kowalski says:

  Nagranie tutaj na 100% jest niepełne, to tylko końcówka procedury. Po powiadomieniu CPR wysyła się patrol policji (chyba że stwierdzono zagrożenie życia, to całkiem zmienia dyspozycję SiS) i jeśli to konieczne zespół ZRM. Początkowo jest standardowe "dobijanie się" do drzwi. I nie trwało to kilka sekund… W wyniku braku odpowiedzi podejmowane są kolejne kroki> wezwanie PSP do otwarcia mieszkania. Tłumaczenie się "że spałam" moim zdaniem jest lekką kpiną. To nie jest delikatne pukanie do drzwi którego nie da się usłyszeć tylko po prostu się w nie napierdala… To nieboszczyka z groby by poderwało…. W dodatku mogli usłyszeć ruchy w mieszkaniu co mogło nasunąć podejrzenie wykonywania próby samobójczej – brak odpowiedzi wymusza szybką interwencję. Widzi mundur policyjny, strażacki, ratowniczy SPRZĘT czyli drabinę… przecież tego nikt z ulicy sobie od tak nie załatwi… ale nadal mówi że się "boi" i nie otworzy. To cały czas zaostrza interwencję – osoba zostaje uznana za niepoczytalną. A jeśli wcześniej były takie incydenty tym bardziej wszystko jest traktowane jeszcze ostrzejszymi kryteriami. Dlaczego użyto kajdanek? Proste-odmowa współpracy. Skąd Policjant, Strażak, Ratownik ma wiedzieć co takiej osobie przyjdzie do głowy? Skąd ma wiedzieć że nic? W domach jest wiele przedmiotów które łatwo mogą się przyczynić do czyjejś śmierci… Każde zgłoszenie jest dokładnie weryfikowane. Gdyby pani z filmu zachowywała się normalnie to całej sytuacji by nie było, wiem o czym piszę bo mam z tym do czynienia. Wystarczyło na początku interwencji otworzyć drzwi, lub ba, nawet porozmawiać przez nie by się upewnić że to patrol interwencyjny, wtedy zadzwonić dla pewności i wpuścić do domu by porozmawiać na spokojnie. Wszystkiego dało się uniknąć po prostu reagując NORMALNIE. Osobiście oglądając to nagranie i słuchając wypowiedzi kobiety zanim przeczytałem opis nasunęła mi się myśl do której się upewniłem czytając własnie opis: osoba niepoczytalna, pod wpływem silnych emocji z skłonnościami paranoidalnymi… Nie wiadomo co ta pani mówiła do interweniujących przed rozpoczęciem nagrania. 

  A teraz z innej beczki 3/4 prób samobójczych to po prostu desperackie usiłowanie zwrócenia na siebie uwagi, próba oddziaływania na innych osobach swoim postępowaniem. Czym takie próby się charakteryzują najczęściej? Przykłady: Nagrywanie i publikacja, zażywanie leków i informowanie o tym, PRÓBA skoku z wysokości, podcinanie ŻYŁ itd. Są to czynności które mają osobę je wykonującą ustanowić jako centrum uwagi, wymuszenia jakichś czynności na kimś… pozostała 1/4 chce się po prostu zabić i robią to po prostu, niestety, skutecznie, chyba nie muszę pisać jak to robią?

 • Wojciech Mruk says:

  Bardzo mnie ucieszyl tytul tego filmu – taki rodem z FAKTu i SUPEREXPRESSu.
  SZOK! SKANDAL! POLICJA BIJE! KREW, ZBRODNIA NA LUDZKOSCI! 
  Moze tak kobieta jest chora – moze nie jest… Filmik nic nie pokazal oproc tego, ze kobieta wie, ze to policja a z policja sie nie dyskutuje. Co chwile widac SZOK!!! POLICJA ZABIJA w Ameryce jak kolejny ciemnoskory nie wykonuje polecen. Jest instrukcja i jest wykonanie. Na wyjasnienie sprawy przyjdzie czas. 
  Dla mnie sytuacja wyglada tak. Przyszla policja, zapukala, kobieta nie otworzyla, weszli przez balkon zabrali w kajdankach bo…moze sie rzucala?  A moglo wygladac tak gdyby sie sluchala. Przyszla policja, zapukala, panowie zostali wpuszczeni i po rozmowie albo wyszli albo zabrali i to juz zapewne bez kajdanek. Nic sie nie stalo… a wiesz… przyszla w nocy policja i musialam pojechac na komisariat. Noc nie przespana i tyle. Po co bic piane?

Comments are closed.

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes adana escort - escort adana - bodrum escort - adana yeni escort - adana grup escort - adana olgun escort - adana masöz escort - adana sınırsız escort - cross platform iptv player - adana oral escort - adana genç escort - adana çıtır escort - mersin escortadana escort - escort adana - bodrum escort - adana yeni escort - adana grup escort - adana olgun escort - adana masöz escort - adana sınırsız escort - cross platform iptv player - adana oral escort - adana genç escort - adana çıtır escort - mersin escortadana escort - escort adana - bodrum escort - adana yeni escort - adana grup escort - adana olgun escort - adana masöz escort - adana sınırsız escort - cross platform iptv player - adana oral escort - adana genç escort - adana çıtır escort - mersin escortadana escort - escort adana - bodrum escort - adana yeni escort - adana grup escort - adana olgun escort - adana masöz escort - adana sınırsız escort - cross platform iptv player - adana oral escort - adana genç escort - adana çıtır escort - mersin escortadana escort - escort adana - bodrum escort - adana yeni escort - adana grup escort - adana olgun escort - adana masöz escort - adana sınırsız escort - cross platform iptv player - adana oral escort - adana genç escort - adana çıtır escort - mersin escort Zadzwoń!